Megoldott

Gyülöletkeltő falfirka a játszótér mellett

Anonim Járókelő

Sok más csúnya falfirka mellett van egy gyűlöletkeltő horogkereszt is, legalább azt tüntessék el!

Probléma helyszíne
Érd Béke tér 4

Hozzászólások

  • Balla Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A horogkereszt lefestve.
  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy 4144 számon nyilvántartásba vett, Falfirka - játszótér mellett - Béke tér 4. tárgyú megrendelését a mai napot teljesítettük. Köszönjük türelmét! 
     
    Amenn
    ...
  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Falfirka - játszótér mellett - Béke tér 4. tárgyú megrendelését 4144 számon nyilvántartásba vettük. A megrendelt szolgáltatás várhatóan 15, de legkésőbb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Süle Zsolt elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény

  • Süle Zsolt megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Közterület-fenntartó Intézmény"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Homofóbia

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rion Gery
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Óriás graffiti a Szilágyi utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Szilágyi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére