Válaszra vár

Befedett árok beszakadóban

Az Alispán utca 10 előtt a befedett árok beszakadóban van.

Probléma helyszíne
Érd Alispán u. 10

Hozzászólások

  • Érdi Közterület-fenntartó Intézmény válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Az alábbiakkal kapcsolatban tájékoztatjuk. hogy a kérdéses helyszín közút csatlakozásnak minősül, melynek fenntartása a közúti közlekedésről szóló 1988. évi I. törvény végrehajtásár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Befedett járda beszakadóban"-ról "Befedett árok beszakadóban"-ra.

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Közterület-fenntartó Intézmény"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére