Megoldott

Kidobott hűtőszekrény

A Fűzfa és a Lugas utca sarkán három hűtőszekrény van kidobva.

Probléma helyszíne
Érd Fűzfa u. 34

Hozzászólások

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    valóban elvitték
  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy 2631 számon nyilvántartásba vett, kidobott hűtőszekrény - Fűzfa-Lugas u. sk. tárgyú megrendelését 2020.11.19-én teljesítettük. Köszönjük türelmét! 
     
    Ame
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Közterület-fenntartó Intézmény"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére