Válaszra vár

Kábel/vezeték

Anonim Járókelő

A villanyoszlopról már egy jó ideje lelóg egy elég hosszú kábel/vezeték a járdára, illetve az útra, autó felhajtóra. Éppen mikor merre fújja a szél..

Probléma helyszíne
Érd Mária u. 18

Hozzászólások

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON (Érd)"-ról "Egyéb szervezet (Érd)"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyszám: 6301700/DSELHCSNS/90237/2024/H
    Ügyfélkapcsolat száma: 100069472281

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Köszönettel vettük bejelentését.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON (Érd)

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON (Érd)"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes fa burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Alsó utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eltömődött csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érd Városrendészeti Osztály
    Ébenfa utca
  Vissza az oldal tetejére