Megoldott

Gázvezeték hibás akna fedőlap

A Felső út közút és járda közti zöldfelülete alatt vezetett gázvezeték táblázással jelölt részén elhelyezett akna fedele instabillá vált.

Az aknafedél rálépés esetén elbillen és ezzel lábtörés veszélye merül fel.
E területen közintézményt közelítenek meg gyalog és gépjárművel.

Probléma helyszíne
Érd Felső u. 123

Hozzászólások

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Süle Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Az akna fedlap javításra került. Köszönöm minden arra járó érintett nevében!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Hivatkozási szám: 69953847

    Vonalkód: E40994159

    Társaságunkhoz 2024. január 31-én beérkezett megkeresésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését továbbít
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését!

    Az OPUS TIGÁZ Zrt. képviseletében eljárva tájékoztatjuk, hogy a bejelentését társaságunk fogadta, annak feldolgozását munkatársaink hamarosan megkezdik....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: TIGÁZ (Érd)

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "TIGÁZ (Érd)"-ra.

  • Süle Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom (Kecskemét)
    Budai utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt, kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom (Kecskemét)
    Mikes utca
  Vissza az oldal tetejére