Megoldott

Elhagyott jármű

Anonim Járókelő

Kérem, folytassák le az eljárást és szállítsák el a roncsot.
https://erdmost.hu/2023/12/14/vegre-megszabadul-a-varos-az-elhagyott-roncsautoktol/
"új rendelet szerint a roncs- és üzemképtelen gépjárműveket tilos lesz közterületen tárolni. Minden ilyen esetben eljárást folytatnak le az üzembentartóval szemben, és a gépjárművet a városrendészet elszállíttathatja"

Probléma helyszíne
Érd Felső u. 123

Hozzászólások

  • Balla Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Asztalos Dezsőné osztályvezető asszony nevében és megbízásából tájékoztatom, hogy a bejelentésben szereplő járművekkel kapcsolatban eljárás volt folyamatban. A gépjárműveket
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Városrendészeti Osztály

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érd Városrendészeti Osztály"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eltömődött csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érd Városrendészeti Osztály
    Ébenfa utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes fa burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érdi Városgazda
    Alsó utca
  Vissza az oldal tetejére