Megoldásra vár

Felgyülemlett esővíz az Érdligeti vasútállomás parkolójában

Anonim Járókelő

Frissítés 2024. január 19:
A megküldött problémával kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a törmelék elszállítása intézményünk részéről megtörtént.

Tájékoztatjuk továbbá, hogy a kérdéses helyszín nem az Érdi Városgazda kezelésében van, a terület kezelője a MÁV Magyar Államvasutak Zrt.

--------
Frissítés 2024. január 11.:

Az Önkormányzat válasza szerint októberben megrendelte a hiba javítását az Érdi Városgazdától.
A bejelentő visszajelzése szerint történtek munkálatok, de 3 hete törmelékek vannak a parkolóban.

--------

Jó napot!
Az Érdligeti vasútállomás parkolójának egy jó része 1,5 hónapja nem használható az ott felgyülemlett esővíz miatt. A parkoló közepén levő csatorna is el van tömődve, ott sem folyik le a víz.
Kérem továbbítsák az illetékesek felé.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Érd Temes u. 6

Hozzászólások

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 133578 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentést a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk, a jelze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Utasunk!

    Köszönjük észrevételét, amely a MÁV-START Ügyfélszolgálatához megérkezett.

    A MÁV-START, a helyközi közlekedés meghatározó közösségi szereplőjeként a kulturált és pontos vasúti szol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt. (Érd)

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Érdi Városgazda"-ról "MÁV Zrt. (Érd)"-ra.

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2024. január 11.: Az Önkormányzat válasza szerint októberben megrendelte a hiba javítását az Érdi Városgazdától. A bejelentő visszajelzése szerint történtek munkálatok, de 3 hete törmelékek vannak a parkolóban. -------- Jó napot! Az Érdligeti vasútállomás parkolójának egy jó része 1,5 hónapja nem has...

  • Érdi Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A megküldött problémával kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a törmelék elszállítása intézményünk részéről megtörtént.

    Tájékoztatjuk továbbá, hogy a kérdéses helyszín nem az Érd
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Városgazda

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Érd Önkormányzata"-ról "Érdi Városgazda"-ra.

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint megváltoztatta a bejelentés leírását "Jó napot! Az Érdligeti vasútállomás parkolójának egy jó része 1,5 hónapja nem használható az ott felgyülemlett esővíz miatt. A parkoló közepén levő csatorna is el van tömődve, ott sem folyik le a víz. Kérem továbbítsák az illetékesek felé. Köszönöm."-ról "Frissítés 2024. január 11.: Az Önkor...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Történtek munkálatok,de 3 hete ez az állapot. A törmeléket otthagyták.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Érd Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A Temes utca felől az Érdligeti állomás P+R parkolójában a hordalékkal eltömődött víznyelő tisztítását 2023. október 25-én megrendeltük az Érdi Városgazdától.
    Továbbá felkértük a va
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Balla Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Érd Önkormányzata

  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Érd Városrendészeti Osztály"-ról "Érd Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolásgeddon az Alacskai úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Alacskai út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére