Megoldott

Újabb gyanús zsákok a Bethlen utcai parkolóban

A Bethlen utca elején, a parkolóban ismét megjelent két fekete zsák.
Tartalma ismeretlen, de nem tartom valószínűnek, hogy valaki Mikulásra készülne vele.

Probléma helyszíne
Érd Tompa Mihály u. 4

Hozzászólások

  • Balla Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Balla Imre hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincsenek már ott, köszönöm!
  • Balla Imre megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!
     
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy 12848 számon nyilvántartásba vett, Illegális hulladék-bethlen utcai parkoló tárgyú megrendelését teljesítettük. Köszönjük türelmét! 
     
    Amennyiben az elv
    ...
  • Süle Zsolt elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Közterület-fenntartó Intézmény

  • Süle Zsolt megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Közterület-fenntartó Intézmény"-ra.

  • Balla Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sitthalom az út szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Érd Városrendészeti Csoport
    Pál utca
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Kidobott abroncsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Remetehegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifordult szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére