Megoldott

Kék hordó az Esztergályos utcában

Nem vitték el, csak vki beljebb tette, és benőtte a bozót.

Probléma helyszíne
Érd Esztergályos u. 81

Hozzászólások

  • Hegymegyi-Bakaronyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Róka Koma hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitté, mostmár tényleg.
  • Róka Koma hozzászólt a bejelentéshez.

    Milyen cinikus válasz, T. Érdi Közterület-fenntartó Intézmény!
    Szégyelljék magukat, kb 5 méterre van a határtól. Beljebb vigyük, akkor hajlandóak lesznek foglalkozni vele?!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Intézményünkhöz érkezett megkeresésével kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az alábbiakban említett hordó, nem Érd Megyei Jogú Város közigazgatási helyén található.

    Szíves megér
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Úri Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Érdi Városgazda

  • Úri Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Érdi Városgazda"-ra.

  • Róka Koma bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére