Megoldatlan

Graffitis telefonfülke

Graffitis a telefonfülke az Érsekkertben.

A probléma megoldásában közreműködő személyek segítségét köszönöm.

Probléma helyszíne
Eger Kemény Ferenc Körcsarnok

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Sági Katalin visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Irodavezető Úr!

    Mellékelten megküldöm az Eger, Érsekkertben lévő graffitis telefonfülkére vonatkozó észrevételükre adott tájékoztatást.

    Üdvözlettel,

    CSATÓ ESZTER
    ÜGYKEZELŐ
    [...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Eger

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Eger"-ra.

  • Sági Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megoldatlan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Vasrózsa szobor

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Rózsakert utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére