Megoldott

Gallyazás utáni hulladék

Anonim Járókelő

Gallyazás után megmaradt nagy mennyiségű zöldhulladék.

Probléma helyszíne
Diósd Szent Gellért u. 14

Hozzászólások

  • KB Orsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították, nagyon köszönöm a segítséget!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem szállították el sajnos.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Diósdi Városgazda Intézmény!

    A bejelentéshez csatolt képen látható zöldhulladék mennyiség(ami már "csak" a maradék, 2db 120 l-es kuka megtöltése után) még mindig itt van, de talán a visszajel...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A hulladékot elszállítottuk.

    Üdvözlettel:

    *Diósdi Városgazda Intézmény*

    Jarokelo.hu ezt írta (időpont: 2023. aug. 9., Sze,
    13:06):

    > Tisztelt Ügyfélszolgálat (Diósdi Város
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Beatrix elküldte az ügyet az illetékesnek: Diósdi Városgazda

  • Kövér Beatrix megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Diósdi Városgazda"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sitt fára pakolva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Ulászló utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    útra ránőtt növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Roskovics utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére