Válaszra vár

Törött elmü szekrény

A Petőfi utcán a sulival szemben betört elmű szekrény.

Probléma helyszíne
Diósd Csapágygyár

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • KB Orsi elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON (Diósd)

  • Kiss-Bakucz Orsi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem folyik le a víz!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Laci Papp
    Illetékes: Budapest Közút
    Állatkert (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bakáts utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére