Megoldott

Spar parkoloban kidőlő oszlopok

A felszíni interspar parkolóban több oszlop félig ki van döntve.

Probléma helyszíne
Diósd Balatoni út 2/a

Hozzászólások

  • KB Orsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Bejelentő visszajelzése alapján megoldott ügy.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Lona!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonság...
  • Farkas Lona hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönet! Fényvisszaverős bevonatot kaptak az oszlopok és ki is egyenesedtek!
  • KB Orsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Farkas Lona visszajelzésére vár.

  • KB Orsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Farkas Lona visszajelzésére vár.

  • KB Orsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • SPAR Magyarország válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Levélíró!

    Köszönjük, hogy megkerested a SPAR Magyarországot!

    Véleményed, észrevételed fontos számunkra. Amennyiben panasszal éltél saját üzemeltetésű áruházainkkal (SPAR és City SPAR szuper
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • KB Orsi elküldte az ügyet az illetékesnek: SPAR Magyarország (Diósd)

  • Farkas Lona bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szokatlan tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklin Tekerek
    Illetékes: Budapest Közút
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz helyen parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Építő utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére