Megoldott

Szemét 2019szept

Az újrahasznosító kukák mögött nagy mennyiségű kommunális szemét került lerakasra.

Probléma helyszíne
Debrecen Fényes udvar 11

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Debreceni Közterület Felügyelet

    :4026 Debrecen, Bem tér 14.

    Tel: (52) 502-530

    Fax: (52) 502-538

    :debrecen@kozterf.hu, www.kozteruletfelugyelet.hu

    Iktatószám: H/2/9574-3/2020

    Ügyintéző: Demeter
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Jónás Zoltán elküldte az ügyet az illetékesnek: Debrecen Önkormányzata Közterület-felügyelet

  • Jónás Zoltán megváltoztatta a bejelentés illetékesét "DHK Debreceni Hulladék Közszolgáltató NKft."-ról "Debrecen Önkormányzata Közterület-felügyelet"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! (Timi? :) )

    Lett valami foganatja a beküldésnek?
    Van valami változás? Esetleg újra hasonló történés?

    Visszajelzését köszönettel fogadjuk!

    JK Cila, admin
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: DHK Debreceni Hulladék Közszolgáltató NKft.

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "DHK Debreceni Hulladék Közszolgáltató NKft."-ra.

  • Nagy T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemétkupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Debrecen Önkormányzata Zöldterületi Osztály
    Kishegyesi út
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kirakott lomok és zöld hull

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Füzér utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére