Megoldott

Szemét

Fenyes udvar 9 előtt kirakodas történt.

Probléma helyszíne
Debrecen Fényes udvar 9

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Debreceni Közterület Felügyelet

    :4026 Debrecen, Bem tér 14.

    Tel: (52) 502-530

    Fax: (52) 502-538

    :debrecen@kozterf.hu, www.kozteruletfelugyelet.hu

    Iktatószám: H/2/9574-1/2020

    Ügyintéző: Bodnár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük szépen a visszajelzést, örülünk neki! :)
    Cila
  • Nagy T hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Cila!
    Eltűnt a szemét.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk!

    Bejelentése után záros időben megoldódott a probléma?

    Köszönöm, ha visszajelez!

    J. Cila
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Debrecen Önkormányzata Városüzemeltetési Osztály

  • Nagy T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemétkupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Debrecen Önkormányzata Zöldterületi Osztály
    Kishegyesi út
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kirakott lomok és zöld hull

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Füzér utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére