Megoldott

Beszakadó árokfal

A Széchenyi úton, Deák Ferenc utca mellett az árok út felőli fala be van szakadva. Az útpadka már meg is van süllyedve mellette; ha egy nehezebb jármű ráhajt, könnyen be is szakadhat az egész.
Kérem javítsák meg az árkot, a munkálatok befejezéséig pedig sürgősen kerítsék el a veszélyes részt!

Probléma helyszíne
Csömör Széchenyi u. 46

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, köszönöm!
  • Szécsi András visszajelzésére vár.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Csömöri Községgondnokság válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    T. Jarokelo.hu.

    Köszönöm a jelzésüket, intézkedni fogunk.

    Üdvözlettel.

    Sinkó Péter
    intézményvezető

    Csömöri Községgondnokság.
    Tel:+36-28-543-120; +3670-504-2635
    Számlázási cím: 2141 Csömör
    ...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Csömöri Községgondnokság

  • Szécsi András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Széttört csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wagner Kriszta
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szent László utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működik a lámpa és pókhálós

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött csatornafedél a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Nagykőrösi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére