Megoldásra vár

Balesetveszélyes oszlop kerékpárútra lóg

FRISSÍTÉS 2022. 05. 25.

Bejelentő hozzászólása:

Belóg a kivilágítatlan kétirányú kerékpárútba. Hónapok óta.
Kérem, sürgősen szüntessék meg ezt az állapotot!

----------------------

A kifordult oszlop a kerékpárútra lóg. Hónapok óta.
Kérem, sürgősen szüntessék meg ezt az állapotot!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hunyadi János út 162

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A hajlított csőkorlát helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A kifordult oszlop a kerékpárútra lóg. Hónapok óta. Kérem, sürgősen szüntessék meg ezt az állapotot! Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2022. 05. 25. Bejelentő hozzászólása: Belóg a kivilágítatlan kétirányú kerékpárútba. Hónapok óta. Kérem, sürgősen szüntessék meg ezt az állapotot! ---------------------- A ...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Belóg a kivilágítatlan kétirányú kerékpárútba. Hónapok óta.
    Kérem, sürgősen szüntessék meg ezt az állapotot!
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére