Megoldásra vár

Üres fahely

FRISSÍTÉS 2022.04.25.:
FŐKERT válasza:

"Tisztelt Bejelentő!
Köszönjük megkeresését.
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem Társaságunk kezelésében van, így nem áll módunkban a fát pótolni. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz.

Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió"

---

A 3. kerületben a Tímár utca Pacsirtamező és Fényes Adolf utcák közötti szakaszán az iskola oldalán egy elpusztult fa helyén újabb fa ültetésére van lehetőség. Kérem az Illetékeseket intézkedjenek. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Tímár u. 9b

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresésével kapcsolatban a Főkertészi irodánkkal történt egyeztetés alapján az alábbi tájékoztatást tudom adni.

    Faültetési igényét felvettük a felmérendő fahelyek listájára.
    ...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresését továbbítottuk a Főkertészi irodánk felé.

    Érdemi válaszadásig valamint intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    Illés Katalin
    ügyfélkapcsolati munkatárs
    III. Kerü
    ...
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés leírását "A 3. kerületben a Tímár utca Pacsirtamező és Fényes Adolf utcák közötti szakaszán az iskola oldalán egy elpusztult fa helyén újabb fa ültetésére van lehetőség. Kérem az Illetékeseket intézkedjenek. Köszönjük."-ról "FRISSÍTÉS 2022.04.25.: FŐKERT válasza: "Tisztelt Bejelentő! Köszönjük megkeresését. Tájékoz...

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem Társaságunk kezelésében van, így nem áll módunkban a fát pótolni. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányza...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Promeneur Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Letört ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    A járda 2/3 részét benőtte a tamariska

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Száraz faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Zápor utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére