Megoldatlan

Leromlott járdaszakasz

A 3. kerületben a Zápor utca Katinyi mártírok parkja és a Viador utca között az iskola oldalán a járda több szakaszban nehezen járható. Évekkel ezelőtt néhány rövid szakaszt újraaszfaltoztak, a lakosok régóta reménykednek, hogy befejezik az elkezdett munkát. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Zápor u. 2c

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.


  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00099923 számú megkeresésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy jelenleg nem tervezzük a Zápor utca jelzett szakaszának felújítását.
    Minden esetben, amikor költségvetési...
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresését továbbítottuk az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé ügyintézés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    Illés Kata
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Promeneur Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Minimális járdahiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére