Megoldásra vár

Óriáskátyúk

A 3. kerületben a Pacsirtamező utcán a Tímár utcai kereszteződésnél az utóbbi időben hatalmas kátyúk keletkeztek. Kérem a helyzet további romlását elkerülendő foltoztassák be ezeket. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pacsirtamező u. 26

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Promeneur Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Repedezett, kátyús útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú nyomvonalon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Záhony utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére