Megoldott

Kidőlt útjelző tábla

Anonim Járókelő

1184 Bp.Üllői u 400 előtt a főútvonalra való kanyarodáskor egy személy gépkocsi neki ment a táblának ami ennek következtében felrepült a járdára.

Probléma helyszíne
Budapest

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Nyilvántartásunk szerint a közúti jelzőtábla helyreállítása megtörtént.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett a zöld

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zoltan Pongracz
    Illetékes: Budapest Közút
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2 darab gyalogos átkelő nem látható!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: Budapest Közút
    Bácskai utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére