Megoldott

Bakelit lemez felvásárlás Ugron Gábor - Pannonhalmi

Bakelit lemez felvásárlás hirdetés valódi bakelitlemezzel az Ugron Gábor utca - Pannonhalmi út kereszteződésénél a villanyoszlopra kötözve.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Pannonhalmi út 20

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott.
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bardócz Csaba!

    Az E.On szerződésben áll olyan cégekkel, amelyek minden hónapban végig
    járják a hálózatot és az ilyen típusú, oda nem illő dolgokat eltávolítják.

    Ezenkívül kimentem az egyik il
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Friss hányás a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Etele út / Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda és fatövek takarítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Lágymányosi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére