Válaszra vár

Burkolathiba a járdán

FRISSÍTÉS: 2022.07.18.
Bejelentő jelzése:
"Ez azért érdekes, mert a bejelentést követően néhány napon belül megtörtént a burkolathiba körbejelölése - feltehetően a Vízművek által - de a felbontás és a szakszerű helyreállítás elmaradt.
Megismételt továbbítás a Vízművek felé esetleg indokolt lehetne........"

------------------------
A közelmúltban történt baleset miatt: VIII. Kenyérmező u. 6 sz. előtt a járdán egy korábbi Vízművek-bontás utáni szakszerűtlen helyreállítás következtében az aszfalt burkolatban mély üreg keletkezett, valamint az aszfaltszélek szétváltak.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kenyérmező u. 6

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A közelmúltban történt baleset miatt: VIII. Kenyérmező u. 6 sz. előtt a járdán egy korábbi Vízművek-bontás utáni szakszerűtlen helyreállítás következtében az aszfalt burkolatban mély üreg keletkezett, valamint az aszfaltszélek szétváltak."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.07.18. Bejelentő jelzése: "Ez azért érdekes, mert...

  • Csomor István hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez azért érdekes, mert a bejelentést követően néhány napon belül megtörtént a burkolathiba körbejelölése - feltehetően a Vízművek által - de a felbontás és a szakszerű helyreállítás elmaradt.
    Megismét...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Csomor István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Olajfolt és parkoló robogók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Szentkirályi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányos burkolat és patkányok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kükedi Tamás
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére