Megoldott

Gyakrabb ellenőrzés kéne

Anonim Járókelő

Kérem ellenőrizzék gyakrabban a területet! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Budapest

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Szent Boci hozzászólt a bejelentéshez.

    Ilyen táblakombináció nem létezik...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Zöldterület kiirtása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Rákospatak park (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Problémás parkolás a Kerepesi útnál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére