Megoldásra vár

Kőbányai út, Könyves Kálmán körút villamosmegállóban nem működő kuka

Anonim Járókelő

Lásd a képet, de a két kukából az egyik (ami a KFC felőli oldalon van) le van zárva, szemetet nem lehet beledobni.

A másik nyilván tele, így mindkét kuka előtt a földön gyűlik a szemét.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kőbányai út / Könyves Kálmán körút

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/14178-1/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00099778

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolt
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szokásos szeméttenger

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kőbányai út / Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemetes villamospálya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Orczy tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemetes 24- villamos megáló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mosonyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére