Megoldásra vár

Mikor lesz végre kész?

Mikor lesz végre javítva a 161-es busz megállójában a besüllyedt járda, amit 2020-ban már bejelentettem egyszer:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/68422/durvan-besullyedt
Illetve van egy másik járda hiba a megállóban. Az is balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Fehér út 1

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/14120-1/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00099760

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolt...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerti tó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere M+H (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Beszakad járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Tuba utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére