Megoldásra vár

Sérült postaláda

Kérem, legyenek szívesek javítani/cserélni/eltávolítani a fotón látható sérült postaládát a XVI. kerületi Mátyás király téri posta bejárata előtt!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Mészáros József u. 33

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Jarokelo.hu Csapata!
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Posta

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rozsdás postaláda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Posta
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Beomló árok és út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Meszes utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére