Megoldott

Megsüllyedt fedlap

Kérem, legyenek szívesek mielőbb cserélni ezt a fedlapot a Kőris utcában a Diószegi Sámuel utca sarkán!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kőris u. 16

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rossz állapotú fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vajda P.u.4, 43.A.lph.4.e.47 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyilvános wc

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kerepesi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére