Megoldásra vár

Sérült fatámaszok

Tisztelt BKM!
Szeretnék érdeklődni, hogy a fotón látható életkorú fák számára szükség van-e a támaszokra és a gurtnikra a fejlődésük közben stabilizáláshoz a Veres Péter út mentén? Ha igen, megtennék, hogy ismét odakötik őket a keretekhez? Ha nem, akkor elbontanák a támaszokat, kérem? Az előbbi esetben én is nagyon szívesen segítek Önöknek egy előre egyeztetett időpontban. A járókelős elérhetőségemet ismerik.
Köszönöm,
Lukács Máté

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Zsélyi Aladár u. 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentett támrendszer elbontását - több más helyszínen lévő támrendszerrel együtt - beütemezték. A munkálat elvégzésé...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vajda Levente
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Georgina utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hatalmas a fű a Regös ligetben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Gesztenye utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Veres Péter út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére