Válaszra vár

Fogyasztók…

Kérjem, az üvegeket és egyéb szemetet szállítsák el a Páva utcából, köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Páva u. 5

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Ezúton tájékoztatom arról, hogy a főváros köztisztaságáról szóló 48/1994. (VIII. 1.) Főv. Kgy. rendelet 3. § (1) bekezdése kimondja, hogy "Az ingatlan tulajdonosa (kezelője, haszná
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autógumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöldhulladék közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Fék utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére