Megoldásra vár

Kidöntött KRESZ tábla

Tisztelt járókelők a hetek óta ki van döntve a KRESZ tábla legyenek Szívesek vissza rakni a helyére

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Pacsirta u. 157

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Üres tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesterzsébet felső (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Bácska utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lepcső kő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lázár Attila
    Illetékes: Budapest Közút
    Károly körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére