Megoldott

Szeméthalom - Palóc utca

Kérem, szállítsák el ezt a halmot, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Palóc u. 20

Hozzászólások

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönöm a jelzését. Munkatársaim a közterületről elszállították a hulladékot.

    tisztelettel

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POLGÁRMESTERI HIVATAL
    Szociális és Köznevelési Osztál
    ...
  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    elvitték, köszönöm!
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott szőnyeg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Pap Károly utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ad hoc lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére