Megoldásra vár

Sorompó vagy pollerek kellenek a sitt/szemét erdőbe hordása ellen!

A határ úti kiserdőbe már csak ezen az egy bejáraton kereszül () tudják behordani a sittet. Kérjük szépen ezen erdő területet kezelő Pilisi Parkerdőt, hogy helyezzen el sorompót vagy illetéktelenek behajtását gátló elemeket a szemét/sitt behordás megakadályozására.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Határ út 35

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pilisi Parkerdő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A sorompó létesítésével mi is teljes mértékig egyetértünk, már felvettük a kapcsolatot az út kezelőjével. A pozitív válasz reményeink szerint hamarosan megérkezik, addig kérjük sz
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • András Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Építési hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Nagykőrösi út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Felüljáró alatti terület szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Ferihegyi Repülőtérre vezető út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zsákos hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Határ út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére