Megoldott

Kidobott kád

Fürdőkádat dobtak ki a Váradi u. 17. mögötti fás területen. Sajnos hetek óta ott hever már egy adag zöldhulladék is, valószínűleg emiatt érezte az illető alkalmasnak a területet a lomja deponálására.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Váradi u. 17

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00099472 számú (XV/245-2/2022.) bejelentésben jelzett hulladékkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy annak elszállítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    Óbuda-Békásmegyer
    Közte...
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Már el is vitték, zárható. Köszönjük!
  • B Anna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresését továbbítottuk az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet felé ügyintézés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    Illés Katalin
    ügyfélkapcsolati munkat
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kidőlt szemetes

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üvegszilánkok az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére