Megoldott

elszáradt karácsonyfák a Fehérvári út 99. lábánál

Anonim Járókelő

A Fehérvári út 99. lábánál még áprilisban is ott hevernek a kidobott karácsonyfák, kérem az elszállításukat, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 1

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megerősítem, a fenyőket elvitték.
  • Török Vazul lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes tájékoztatása alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a fenyőket elszállították.
    Munkatársaink munkáját jelentősen megnehezíti, ha a fenyők nem megfelelően vannak kihelyezve. E
    ...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére