Megoldott

Távközlési doboz nincs megfelelően rögzítve

1026 Budapest Fullánk utca 2. előtt egy Digi távközlési doboz nincs megfelelően rögzítve az oszlopon.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Fullánk u. 2

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő,

    A bejelentés alapján területileg illetékes kollégáink javították a
    problémát.

    Köszönjük az együttműködésüket!

    Tisztelettel:

    ---------------------------
    */Marosi Botond/*
    Ügyfél
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére