Megoldásra vár

Beszakadt úttest (lakó-pihenő övezetben)

Anonim Járókelő

Újpesten, a Szigeti J. utca 29 előtt beszakadt az úttest. És mivel "szuperül" :-( egyirányúsították, aki szabályosan hajt be az utcába, észre sem veszi.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Szigeti József u. 28

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A jelzett úthibát felvettük a javítandó feladataink közé. A kátyú felmérését követően megrendeljük a helyreállítását.
    Javításig a türelmét kérjük!

    Szíves jelzését köszönöm!

    Üdvöz
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére