Megerősítésre vár

Elszakadt ajtó

Kresz játszótér Rétköz utca felé eső oldali ajtóját kiszedték a helyéről.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Regős köz 3

Hozzászólások

  • Tóth Gábor visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. április 22., péntek 13:13
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megint mellé van dobva. Bejelentem újként.
  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tóth Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Időközben az ajtó visszakerült a helyére. Köszönjük az önkormányzatnak vagy az ezermester típusú apukának.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Tóth Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tüskés gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyitott fedél a parkban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Építész utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére