Válaszra vár

Lechner Ödön fasor - elektromos autó töltők

A Lechner Ödön fasoron található elektromos töltők amiket az Elmű-Émász épített ki kb. 6-8 hónapja nem működnek.
A szolgáltató a saját eCharge nevű alkalmazásából a töltési pontokat eltávolította, de a parkolóhelyek nem lettek visszaalakítva, azok zöld festése megmaradt.

Rendszerint találkozom azzal a helyzettel, hogy a szervizúton már nincs több parkolóhely, ezért zöld rendszámos autó áll ezen felfestésre. Tölteni nem tud, de legalább parkolni lehet.
A közteresek viszont büntetnek, mert a felfestett területre csak a töltés idejére szabad parkolni.
A töltő viszont nem működik, ilyenkor pedig az autók nem feltétlenül zárolják a töltőkábelt, azaz azokat bárki ki tudja húzni és el tudja lopni. A kábelek értéke akár 50.000 Ft, így annyira nem éri meg a töltés látszatát kelteni.

Fantasztikus lenne, ha a töltőoszlopok újra működnének, mert a közelben nem igazán találni más töltőoszlopot, de ha ezt a szolgáltató nem vállalja akkor érdemes lenne a felfestést eltávolítani mert így senki nem tudja használni az elkülönített parkolóhelyet.

https://budapest.hu/Lapok/2018/okoslampaoszlopokat-mutattak-be-budapesten.aspx
https://www.plugshare.com/location/160487
https://www.plugshare.com/location/163293

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor 2

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Baumgartner Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnálattal tapasztalom, hogy az április 9-én bejelentett panaszomra 96 nap alatt nem érkezett érdemi válasz.
    Tekintve hogy a probléma továbbra is fennáll, valamint - ahogy az a mellékelt képen is lát...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Baumgartner Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt 2 hónapja nem történt előrelépés
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Baumgartner Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    kidőlt parkolásgátló oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pápay István utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszeresen járdán parkoló autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Páva utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sibrik Miklós utca parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére