Megoldott

Villamos irányjelző tábla hiányzik

Budapesten a Corvin negyed metrómegállónál az aluljáróban hiányzik a tábla a 4-6-os villamoshoz vezető lépcsőnél a Széll Kálmán irányába, így nem lehet tudni, hol kell a villamoshoz feljutni.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Corvin-negyed M

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Virág A visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0012909-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00099341

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK köszöni megkeresését. Szakterületünk munkatársai megvizsgálták a helyszínt, és rövid id...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Virág A bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Keleti mozgólépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Keleti pályaudvar (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Törött pad a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szekeres Judit
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mátyás tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére