Megoldott

Sérült, graffitis szekrény

Tisztelt Vodafone!
A Somogyi úton lévő szekrény alapzata sérült, és a szekrény erősen graffitis.
Kérem lehetőségükhöz mérten javítsák.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Somogyi út 7

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Szép lett, köszönöm.
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2022. április 20.
    Ügyintéző: Horváth-Kossuth Csilla
    Ügyfélszám: -5484798
    Iktatószám: CC2-2998991/2-2022

    Kedves Bejelentő!

    2022.04.08-án érkezett megkeresése alapján az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére