Megerősítésre vár

Graffitis Trafóház

Tisztelt E.ON!
A Fraknó utcai trafóház, bár hírdetésekkel próbálják takarni, de erősen korrodált és graffitis.
A Google alapján 2011 óta már megvannak ezek a graffitik, illetve a rácsozatok is néhol sérültek, növény nő ki belőle.
Kérem lehetőségükhöz mérten felfrissíteni az épületet, hogy jobban illeszkedjen az amúgy felújított környékbe.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fraknó u. 5

Hozzászólások

  • Pál András visszajelzésére vár.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelő.hu!

    Köszönjük bejelentését.
    Intézkedünk a graffitik eltávolításáról.

    [eon_e_mail_alairas_840x57px_01 (002)]

    Üdvözlettel

    Gémesi Tamás
    Területfelelős
    Áramhálózati Üzem Buda

    Iroda/
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére