Megoldott

Graffiti és kopott pad a villamosmegállóban

A Pongrátz Gergely téri villamosmegálló üvegfalán graffiti van, valamint a pad is eléggé elkopott már.

Munkájukat előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pongrátz Gergely tér

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Taggelt megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Szugló utca / Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Összefirkált megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Amerikai út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: JCDecaux
    Gubacsi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére