Megoldatlan

Hiányzó pollerek

Rendszeresen a Pasa Kebab látogatói parkolnak használják a Kassai utca Tél utca sarkán a zöldterületet.
Szíveskedjen az Önkormányzat megoldást találni

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Tél u. 4

Hozzászólások

  • Újpest Önkormányzata Városüzemeltetési Főosztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Nyilvántartásunkat felülvizsgálva derült ki, hogy nem válaszoltunk 2022. április 7-i bejelentésére, amiért ezúton is szíves elnézését kérjük!
    A probléma és a helyszín rögzítése...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére