Megoldott

Üres fahely

Üres fahely a Kassai utca Tél utca sarkán, a Kassai páratlan oldalának végében

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Tél u. 4

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes szakmai válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „JAROKELO-BUDAPEST- 00099252 ” azonosítójú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom:

    A jelzett területen, sajnos, nem helyezhetünk el fát, mert a közmű-nyilvántartás adatai sze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiszáradt akácfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére