Megoldott

Köztéri óra meghibásodás

A XII. Böszörményi út 14. (sarokház) falán található köztéri óra két oldala rendszeresen eltérő időket mutat. Illetve gyakran teljesen fals információt ad. Lehetséges, hogy az egykori kezelője/tulajdonosa már megszűnt, mégis jó lenne, ha ez a tradicionális időmérő folyamatosan és pontosan tudna működni. Mert mindamellett, hogy praktikus eszköz, a környék városképéhez és megszokott "szolgáltatásaihoz" is hozzátartozik.

Reméljük lesz gondos gazdája - és nem leszerelik az "egyszerűbb megoldás" érdekében.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Böszörményi út 14

Hozzászólások

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Áh, komolyan nem tudom mint gondoljak. Lehet, igazából nem is hiányzik már senkinek se hogy épp onnak tudja meg a pontos időt. Hisz végülis a telefonfülkék kora is lejárt. Csak akkor szedják be végleg...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Városjáró Blog!
    Sajnálom, hogy csalódott vagy ez ügyben. Feleslegesnek érzed a további ügyintézést, ezt olvasom ki a hozzászólásból, de van lehetőség frissítésre. Szóval, ha gondolod, futhatunk v...
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Az óra mostanában megint hol jól megy, hol nem. De már nem panaszkodom. Úgy fest nehezebb feladvány, mint az atomfizika...
  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma délután már összehangoltan és pontosan működött az óra mindkét fele!
    Köszönöm a gyors megoldást. Reméljük tartós marad.
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Hesse Trade Kft.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "Hesse Trade Kft."-ra.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    A Zönkormányzat válaszának fényében kérem a bejelentés megfelelő helyre történő továbbítását. És az ügy ébrentartását.
    Köszönöm
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, de nem az önkormányzat hatáskörébe tartozik, javasoljuk az illetékest megkeresni.

    üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Heg
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Illegális reklám

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Királyhágó tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Márton Áron téri közwc

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Rácz Aladár út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Zsókavár 45. Mellett gyülekező emberek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Zsókavár utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére