Megoldásra vár

A Csányi László utcában tó alakul ki

Anonim Járókelő

A Csányi László utca felhajtójánál murvával szokták feltölteni az utat.
Ez egy kupaccá állt össze, ill. a többi helyről elhordódott.
Ezért esőben egy hatalmas tó képződik különben meg egy bucka van csak az úton

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Csányi László u. 1

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A jelzett terület felmérése a közelmúltban megtörtént. Több lehetséges műszaki megoldás jelentene megoldást a probléma megszűntetésére. Az alkalmazni kívánt megoldásról való döntés
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére