Megoldott

Szemét és igénytelnség 2016 03 10

A legutóbb az újpesti illetékes erre azt mondta, hogy Ők bizony rendszeresen takarítják...
Otthon a lakásában is ilyen rendszeresen takarít?
Tudom-tudom az évente egyszer az is "rendszeres" de ide az nem elég!
Főleg nem egy busz- és villamosmegállós környéken, ahol szép számmal vannak fák is.
Egyetlen ember kb egy-két óra alatt az egész környéket körbe tudná seperni.
Nevetségesek tartom az önkormányzat hozzáállását.
Nem lehetetlent kértem, csupán tisztaságot.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megkezdték a nagytakarítást, ill. az "eredeti állapot" helyreállítását.
    Amit eddig megcsináltak az nagyon szép lett!
    A járda szélekről a felesleges földet lefejtették, a járda patkája újra látható, a...
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    A főtanácsos úrnak nagyon igaza van.
    "...minden igyekezet kevés a köztisztaság iránti igény széles körű elterjedése nélkül."

    Jómagam is takarító vagyok másodállásban.. és jól tudom, hogy elég csak 1-...
  • IV. kerület Újpest Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Balogh Úr!

    Köszönjük igényességét, és városunk tisztasága érdekében végzett áldozatos és példamutató munkáját.
    A jelzett területet megtisztíttattuk, egyben felkértük az illetékeseket, hogy a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Hiányzó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa metszés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K G
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tél utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Aradi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére