Megoldásra vár

2 hiányzó fa a Budagyöngye megálló mögött

Két üres fa ágyás van a Budagyöngye buszmegálló mögött. Kérem ültessenek ide fákat.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Budagyöngye

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a facsonkot a mögötte található támfal miatt nem áll módunkban eltávolítani, ezért a Budapest Közút Zrt.-től a fahely áthelyezését kértü...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Sugár Botond bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Miért?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Zugligeti út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ennek itt mi értelme?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Zugligeti út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére