Megoldásra vár

Elforgatott táblák, Újpest, Görgey u. (villamos megálló)

A képen látható KRESZ táblákkal valami nem stimmel, lehetséges, hogy elforgatták kissé. Villamosnál a Szülőotthon" megállónál.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Görgey Artúr u. 70

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtáblák helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomt
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kovács Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére